Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

prostat-iltihabi-icin-bitkisel-cozum
Prostat İltihabı için Bitkisel Çözüm
7 Şubat 2017
Prostat İltihabı Tedavisi
Prostat İltihabına Bitkisel Çözüm
18 Şubat 2017

Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

prostatit-icin-bitkisel-tedavi-ibrahim-saracoglu

prostatit-icin-bitkisel-tedavi-ibrahim-saracoglu

Uzman Desteği Alın

Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, Prostatit, Prostatit Bitkisel Tedavi, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Prostatit bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu nun tavsiyeleri aşağıda yer almaktadır.

Kür 1

İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 2 yıldan fazla devam ediyor ise)
Kür 1’in aynısıdır. Sadece uygulama zamanı daha fazladır. Bu durumda en az 45 gün uygulanır (üç günlük aralar hariç). Uygulama tamamlandıktan sonra ileriki zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa 15 günlük brokoli kürü uygulamak gerekir.

Kullanımı

Elde edilen suyun üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına için.
Haşlanmış olan brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz. Mühim olan haşlama suyunu tüketmektir. Her yedi günlük uygulamanın sonunda üç Gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı yirmi bir gün olacaktır (üç günlük aralar hariç).
Brokoli suyunu içtikten sonra yirmi dakika hiçbir şey yeyip içmeyini (su hariç).
Eğer çalışan bir insan olarak öğle üzeri evinizde bulunamıyorsanız, yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karına içebilirsiniz. Bu taktirde bir litre Su yerine 500-600 ml su alabilirsiniz.
Uygulama tamamlandıktan sonra ilerleyen zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa onbeş günlük brokoli kürü uygulamanız gerekir. Sabah erken işe gitmek durumundaysanız, sabah ve akşam içeceğiniz haşlanmış brokoli suyunu akşam hazırlayınız. Geri kalan yarısını sabah içimi için buzdolabında koruma altına alabilirsiniz.

Kür 2

İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 1-2 yıldan beri devam ediyor ise)
Kaynamakta olan bir Litre suyun içine 200-250 gram brokoliyi atın. Kısık ateşte en fazla 4-5 Dakika haşlayın. Ilıdıktan sonra süzerek ayırın.

BU METİN www diyadinnet com ADLI SİTEDEN ALINMIŞTIR.

SİTEMİZDE YER AKLAN MAKALE İÇERİĞİNDEN www.bitkiseltedavim.com veya prostatit.bitkiseltedavim.com SORUMLU DEĞİLDİR.

Önemli uyarı : Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu.

Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında merak etikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.