Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler

prostatit-icin-bitkisel-tedavi-ibrahim-saracoglu
Prostat İltihabı Belirtileri Nelerdir
7 Nisan 2017
İbrahim Saraçoğlu Prostatit Tedavisi
22 Ağustos 2017

Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler

prostatit-iltihabına-iyi-gelen-bitkiler

prostatit-iltihabına-iyi-gelen-bitkiler

Uzman Desteği Alın

Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler

Prostatit İltihabına İyi gelen bitkiler, prostat bitkisel tedavisi, prostatit bitkisel tedavisi, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Prostatit iltihabına iyi gelen bitkiler için kullanılan başlıca bitkiler çeşitli kaynaklardan kullanılarak yazılmıştır.

İyi Gelen Bitkiler

Civanperçemi : İltihabı hafifletici özelliği vardır. (kaynak: bitkicaylarininfaydalari com)

Yakı Otu : Pretoria Üniversitesi’nden bir çalışmada, BPH ve prostatit tedavisi için beş bitkisel ilaç ekstresinin anti-inflamatuar ve antioksidan etkileri. Antibakteriyel aktiviteleri incelenmiştir yakı otunun prostatit ve BPH tedavisilerinin her ikisinde de etkili olduğunu kanıtlanmıştır. (Steenkamp 2006) (kaynak: 1organik com)

Zerdeçal : Zerdeçal doğal bir antiseptik ve antibakteriyel madde olarak değerlendirilebilir ve etkili bir dezenfeke aracı olarak kullanılabilmektedir. Kesik ve yanık yaralarının üzerine zerdeçal tozu serperek mikrop kapmasını engelleyebilir ve daha hılzı iyileşmesini sağlayabilirsiniz. (kaynak: faydalarizararlari com)

Kuşburnu : Basında sık sık yer almaya başlaması ile birlikte popülerlik kazanan kuşburnu daha çok çay olarak tüketilmektedir. Kuşburnu vücutta biriken ödemin atılmasında ve iltihapların hızla iyileşmesinde kuvvetli bir yardımcıdır. İçerisinde ki etken bileşenleri sayesinde enfeksiyonların iyileşme sürecini kısaltmaktadır. (kaynak: faydalarizararlari com)

Ekinezya : Vücudun savunma sisteminin güçlendirilmesinde, ağrılı durumlarda, iltihaplı hastalıklarda(artrit ve iltihaplı durumlarda), Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde. (kaynak: sagliksifa com)

Ginseng : Antioksidandır ve vücut bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttıran önemli bir bağışıklık sistemi iyileştiricidir. (kaynak: beslenmedestegi com)

Isırgan Tohumu : Isırgan tohumunun faydaları idrar yolları ile ilgili problemlerde de görülmektedir. İdrarda görülen iltihapları gidermekte ve idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. (kaynak: isirganotu gen tr)

Cüce Palmiye : Erkeklerin ileri yaşlardaki büyük sorunu olan, kötü huylu ve iyi huylu prostat büyümesini önlemektedir. Dokuların yenilenmesi, vücut direncinin arttırılması amacıyla kullanılır. (kaynak: sifalibitkisitesi net)

Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler, hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler seti için bize ulaşabilirsiniz. Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Prostatit İltihabına İyi Gelen Bitkiler ürünleri uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Bu setler hazırlanırken kaliteli bitkiler, doğru oranlama ile kullanılmalıdır. Bu da bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur. 1001 Naturel Bitkisel tedavi merkezinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın