Prostat İltihabına Bitkisel Çözüm

prostatit-icin-bitkisel-tedavi-ibrahim-saracoglu
Prostatit için Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu
15 Şubat 2017
Kronik Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi
Prostat İltihabına Kesin Çözüm
22 Şubat 2017

Prostat İltihabına Bitkisel Çözüm

Prostat İltihabı Tedavisi

Prostat İltihabı Tedavisi

Uzman Desteği Alın

Prostat İltihabına Bitkisel Çözüm

Prostat İltihabına bitkisel çözüm, prostat iltihabı bitkisel çözüm, prostat iltihabı, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Prostat iltihabı bitkisel çözüm ürünümüz uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır. Prostat iltihabı bitkisel çözüm kürü ile sizde kurtulabilirsiniz. Prostat iltihabı bitkisel çözüm kürü içerisindeki bitkiler aşağıda yer almaktadır.

Prostat İltihabı Bitkisel Çözüm için Kullanılan Bitkiler

Yakı Otu : Pretoria Üniversitesi’nden bir çalışmada, BPH ve prostatit tedavisi için beş bitkisel ilaç ekstresinin anti-inflamatuar ve antioksidan etkileri. Antibakteriyel aktiviteleri incelenmiştir yakı otunun prostatit ve BPH tedavisilerinin her ikisinde de etkili olduğunu kanıtlanmıştır. (Steenkamp 2006) (kaynak: 1organik com)

Kuşburnu : Basında sık sık yer almaya başlaması ile birlikte popülerlik kazanan kuşburnu daha çok çay olarak tüketilmektedir. Kuşburnu vücutta biriken ödemin atılmasında ve iltihapların hızla iyileşmesinde kuvvetli bir yardımcıdır. İçerisinde ki etken bileşenleri sayesinde enfeksiyonların iyileşme sürecini kısaltmaktadır. (kaynak: faydalarizararlari com)

Cüce Palmiye : Erkeklerin ileri yaşlardaki büyük sorunu olan, kötü huylu ve iyi huylu prostat büyümesini önlemektedir. Dokuların yenilenmesi, vücut direncinin arttırılması amacıyla kullanılır. (kaynak: sifalibitkisitesi net)

Civanperçemi : İltihabı hafifletici özelliği vardır. (kaynak: bitkicaylarininfaydalari com)

Isırgan Tohumu : Isırgan tohumunun faydaları idrar yolları ile ilgili problemlerde de görülmektedir. İdrarda görülen iltihapları gidermekte ve idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. (kaynak: isirganotu gen tr)

Ekinezya : Vücudun savunma sisteminin güçlendirilmesinde, ağrılı durumlarda, iltihaplı hastalıklarda(artrit ve iltihaplı durumlarda), Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde. (kaynak: sagliksifa com)

Ginseng : Antioksidandır ve vücut bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttıran önemli bir bağışıklık sistemi iyileştiricidir. (kaynak: beslenmedestegi com)

Zerdeçal : Zerdeçal doğal bir antiseptik ve antibakteriyel madde olarak değerlendirilebilir ve etkili bir dezenfeke aracı olarak kullanılabilmektedir. Kesik ve yanık yaralarının üzerine zerdeçal tozu serperek mikrop kapmasını engelleyebilir ve daha hızlı iyileşmesini sağlayabilirsiniz. (kaynak: faydalarizararlari com)

Prostat İltihabına bitkisel çözüm için kullanılan bitkileri okudunuz. Prostat İltihabına bitkisel çözüm seti için bize ulaşabilirsiniz. Prostat İltihabına bitkisel çözüm hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Prostat İltihabına bitkisel çözüm hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurunuz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.