Prostat İltihabı Bitkisel Tedavi
17 Kasım 2016
prostat-nedir
Prostat Nedir
30 Ocak 2017

Prostat İltihabı Kürü

Kronik Prostatit Bitkisel Çözüm

Kronik Prostatit Bitkisel Çözüm

Uzman Desteği Alın

Prostat İltihabı Kürü

Prostat İltihabı Kürü, prostat iltihabı bitkisel tedavi, prostat iltihabı doğal tedavisi. Prostat iltihabı hakkında merak ettikleriniz burada.

Prostat İltihabı Kürü hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Bu makalede prostat iltihabı yani prostatit tedavisi için kullanılan bitkileri okuyacaksınız. Prostat İltihabı Kürü hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Prostat İltihabı için Kullanılan Bitkiler

Prostat iltihabına faydalı bitkiler kaynak gösterilerek sitemizde yer almaktadır. Bu bitkiler ile hazırlanan kürler prostatit için faydalı olacaktır.

Isırgan Tohumu

Isırgan tohumunun faydaları idrar yolları ile ilgili problemlerde de görülmektedir. İdrarda görülen iltihapları gidermekte ve idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. (kaynak: isirganotu gen tr)

Cüce Palmiye

Erkeklerin ileri yaşlardaki büyük sorunu olan, kötü huylu ve iyi huylu prostat büyümesini önlemektedir. Dokuların yenilenmesi, vücut direncinin arttırılması amacıyla kullanılır. (kaynak: sifalibitkisitesi net)

Kuşburnu

Basında sık sık yer almaya başlaması ile birlikte popülerlik kazanan kuşburnu daha çok çay olarak tüketilmektedir. Kuşburnu vücutta biriken ödemin atılmasında ve iltihapların hızla iyileşmesinde kuvvetli bir yardımcıdır. İçerisinde ki etken bileşenleri sayesinde enfeksiyonların iyileşme sürecini kısaltmaktadır. (kaynak: faydalarizararlari com)

Yakı Otu

Pretoria Üniversitesi’nden bir çalışmada, BPH ve prostatit tedavisi için beş bitkisel ilaç ekstresinin anti-inflamatuar ve antioksidan etkileri vardır. Antibakteriyel aktiviteleri incelenmiştir yakı otunun prostatit ve BPH tedavisilerinin her ikisinde de etkili olduğunu kanıtlanmıştır. (Steenkamp 2006) (kaynak: 1organik com)

Civanperçemi

İltihabı hafifletici özelliği vardır. (kaynak: bitkicaylarininfaydalari com)

Ekinezya

Vücudun savunma sisteminin güçlendirilmesinde, ağrılı durumlarda, iltihaplı hastalıklarda(artrit ve iltihaplı durumlarda), Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde. (kaynak: sagliksifa com)

Ginseng

Antioksidandır ve vücut bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttıran önemli bir bağışıklık sistemi iyileştiricidir. (kaynak: beslenmedestegi com)

Zerdeçal

Zerdeçal doğal bir antiseptik ve antibakteriyel madde olarak değerlendirilebilir ve etkili bir dezenfeke aracı olarak kullanılabilmektedir. Kesik ve yanık yaralarının üzerine zerdeçal tozu serperek mikrop kapmasını engelleyebilir ve daha hızlı iyileşmesini sağlayabilirsiniz. (kaynak: faydalarizararlari com)

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi ürünleri uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Bu setler hazırlanırken kaliteli bitkiler, doğru oranlama ile kullanılmalıdır. Bu da bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur. 1001 Naturel Bitkisel tedavi merkezinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bize ulaşın.

Comments are closed.