Prostatit Kesin Çözüm
Prostatit Kesin Çözüm
17 Kasım 2016
Kronik Prostatit Bitkisel Çözüm
Prostat İltihabı Kürü
3 Ocak 2017

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavi

Uzman Desteği Alın

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavi

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavi, prostat iltihabı bitkisel tedavisi hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Prostat iltihabı bitkisel tedavi ürünleri.

Prostat iltihabı bitkisel tedavi için kullanılan bitkiler makalenin devamında yer almaktadır.

Prostat İltihabı için Kullanılan Bitkiler

Cüce Palmiye

Erkeklerin ileri yaşlardaki büyük sorunu olan, kötü huylu ve iyi huylu prostat büyümesini önlemektedir. Dokuların yenilenmesi, vücut direncinin arttırılması amacıyla kullanılır. (kaynak: sifalibitkisitesi net)

Kuşburnu

Basında sık sık yer almaya başlaması ile birlikte popülerlik kazanan kuşburnu daha çok çay olarak tüketilmektedir. Kuşburnu vücutta biriken ödemin atılmasında ve iltihapların hızla iyileşmesinde kuvvetli bir yardımcıdır. İçerisinde ki etken bileşenleri sayesinde enfeksiyonların iyileşme sürecini kısaltmaktadır. (kaynak: faydalarizararlari com)

Civanperçemi

İltihabı hafifletici özelliği vardır. (kaynak: bitkicaylarininfaydalari com)

Isırgan Tohumu

Isırgan tohumunun faydaları idrar yolları ile ilgili problemlerde de görülmektedir. İdrarda görülen iltihapları gidermekte ve idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. (kaynak: isirganotu gen tr)

Yakı Otu

Pretoria Üniversitesi’nden bir çalışmada, BPH ve prostatit tedavisi için beş bitkisel ilaç ekstresinin anti-inflamatuar ve antioksidan etkileri vardır. Antibakteriyel aktiviteleri incelenmiştir yakı otunun prostatit ve BPH tedavisilerinin her ikisinde de etkili olduğunu kanıtlanmıştır. (Steenkamp 2006) (kaynak: 1organik com)

Ginseng

Antioksidandır ve vücut bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttıran önemli bir bağışıklık sistemi iyileştiricidir. (kaynak: beslenmedestegi com)

Zerdeçal

Zerdeçal doğal bir antiseptik ve antibakteriyel madde olarak değerlendirilebilir ve etkili bir dezenfeke aracı olarak kullanılabilmektedir. Kesik ve yanık yaralarının üzerine zerdeçal tozu serperek mikrop kapmasını engelleyebilir ve daha hızlı iyileşmesini sağlayabilirsiniz. (kaynak: faydalarizararlari com)

Ekinezya

Vücudun savunma sisteminin güçlendirilmesinde, ağrılı durumlarda, iltihaplı hastalıklarda(artrit ve iltihaplı durumlarda), Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde. (kaynak: sagliksifa com)

Prostat İltihabı bitkisel tedavi için kullanılan bitkileri okudunuz. Prostat İltihabı bitkisel tedavi seti için bize ulaşabilirsiniz. Prostat iltihabı bitkisel tedavi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Prostat İltihabı bitkisel tedavi ürünleri uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Bu setler hazırlanırken kaliteli bitkiler, doğru oranlama ile kullanılmalıdır. Bu da bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur. 1001 Naturel Bitkisel tedavi merkezinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.