Kronik Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi
Prostatit Bitkisel Tedavisi
8 Haziran 2016
Kronik Prostat İltihabı
Kronik Prostat İltihabı
8 Haziran 2016

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi

Kronik Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi

Kronik Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi

Uzman Desteği Alın

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi hakkında detaylı bilginin bulunduğu makale. Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi hakkında merak edilen herşey bu makalede. Prostat iltihabı bitkisel tedavisi için uzman herbalistlerin hazırladığı kürleri kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Prostat iltihabı bitkisel tedavisi için kullanılan başlıca bitkiler çeşitli kaynaklardan kullanılarak yazılmıştır.

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Bitkiler

Isırgan Tohumu : Isırgan tohumunun faydaları idrar yolları ile ilgili problemlerde de görülmektedir. İdrarda görülen iltihapları gidermekte ve idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. (kaynak: isirganotu gen tr)

Yakı Otu : Pretoria Üniversitesi’nden bir çalışmada, BPH ve prostatit tedavisi için beş bitkisel ilaç ekstresinin anti-inflamatuar ve antioksidan etkileri. Antibakteriyel aktiviteleri incelenmiştir yakı otunun prostatit ve BPH tedavisilerinin her ikisinde de etkili olduğunu kanıtlanmıştır. (Steenkamp 2006) (kaynak: 1organik com)

Kuşburnu : Basında sık sık yer almaya başlaması ile birlikte popülerlik kazanan kuşburnu daha çok çay olarak tüketilmektedir. Kuşburnu vücutta biriken ödemin atılmasında ve iltihapların hızla iyileşmesinde kuvvetli bir yardımcıdır. İçerisinde ki etken bileşenleri sayesinde enfeksiyonların iyileşme sürecini kısaltmaktadır. (kaynak: faydalarizararlari com)

Ginseng : Antioksidandır ve vücut bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttıran önemli bir bağışıklık sistemi iyileştiricidir. (kaynak: beslenmedestegi com)

Civanperçemi : İltihabı hafifletici özelliği vardır. (kaynak: bitkicaylarininfaydalari com)

Cüce Palmiye : Erkeklerin ileri yaşlardaki büyük sorunu olan, kötü huylu ve iyi huylu prostat büyümesini önlemektedir. Dokuların yenilenmesi, vücut direncinin arttırılması amacıyla kullanılır. (kaynak: sifalibitkisitesi net)

Zerdeçal : Zerdeçal doğal bir antiseptik ve antibakteriyel madde olarak değerlendirilebilir ve etkili bir dezenfeke aracı olarak kullanılabilmektedir. Kesik ve yanık yaralarının üzerine zerdeçal tozu serperek mikrop kapmasını engelleyebilir ve daha hılzı iyileşmesini sağlayabilirsiniz. (kaynak: faydalarizararlari com)

Ekinezya : Vücudun savunma sisteminin güçlendirilmesinde, ağrılı durumlarda, iltihaplı hastalıklarda(artrit ve iltihaplı durumlarda), Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde. (kaynak: sagliksifa com)

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi için kullanılan bitkiler hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi seti için bize ulaşabilirsiniz. Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi ürünleri uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Bu setler hazırlanırken kaliteli bitkiler, doğru oranlama ile kullanılmalıdır. Bu da bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur. 1001 Naturel Bitkisel tedavi merkezinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.