Kronik Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi
Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi
8 Haziran 2016
Prostat İltihabı Tedavisi
Prostat İltihabı Tedavisi
8 Haziran 2016

Kronik Prostat İltihabı

Kronik Prostat İltihabı

Kronik Prostat İltihabı

Uzman Desteği Alın

Kronik Prostat İltihabı

Kronik prostat İltihabı hakkında bilgi amaçlı yazılmış makale. Kronik prostat iltihabı hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Kronik Prostat İltihabı Belirtileri

Kronik prostat iltihabı daha sık görülen bir durumdur. Sinsi seyreden bir hastalıktır, yavaş yavaş gelişir ve şiddeti akut prostatite göre daha azdır. Sık idrara çıkma isteği vardır. Yine idrarda yanma ve idrarı yaparken zorlanma görülür. Ateş fazla yükselmez.

Cinsel isteksizlik görülür. Boşalma sırasında ağrı hissedilir. Bağırsaklarda gerilme hissi vardır. Bunların dışında yine makat bölgesinde, erkeklik hormonu olan testesteronun salgılandığı yer testislerde ağrı duyulur.

Kronik Prostat İltihabı Tedavisi

Kronik bakteriyel prostat iltihabı hastalarının %70’i bu tedavi ile iyileşirler. Kimi zaman 6 aylık bir süre sonrasında prostatit enfeksiyonunda nüks etme görülebilir. Aynı tedavi ya da benzer bir alternatif tekrarlanır. Antibiyotik tedavisi ile iyileşmeyen hastalarda düşük doz bir antibiyotiğin daha uzun süre devamlı olarak kullanılması önerilebilir. Prostat masajı hastalığın teşhisinde olduğu kadar tedavisinde de önemli bir yer tutmaktadır.

Kimi zaman hiç antibiyotik kullanmadan sadece prostat masajı ile de prostatit tedavisi yapılabilmektedir. Tedavilere cevap vermeyen olgularda sistoskopik inceleme uygun vakalarda prostatta enfeksiyona neden olan dokuların alınması tercih edilebilen bir yöntemdir.

Kronik Prostat İltihabı için kullanılan yazılmış makaleyi okudunuz. Prostat İltihabı bitkisel tedavi seti için bize ulaşabilirsiniz. Prostat İltihabı bitkisel tedavi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kronik Prostat İltihabı bitkisel tedavi ürünleri uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Bu setler hazırlanırken kaliteli bitkiler, doğru oranlama ile kullanılmalıdır. Bu da bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur. 1001 Naturel Bitkisel tedavi merkezinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.