Ömer Coşkun Kronik Prostatit Bitkisel Tedavi

Kronik Prostat İltihabı Bitkisel Tedavisi
Prostat İltihabına Kesin Çözüm
22 Şubat 2017
İbrahim Gökçek Prostatit
22 Şubat 2017

Ömer Coşkun Kronik Prostatit Bitkisel Tedavi

Uzman Desteği Alın

Ömer Coşkun Kronik Prostatit Bitkisel Tedavi

Ömer Coşkun Kronik Prostatit bitkisel tedavi, kronik prostatit bitkisel tedavi, kronik prostatit bitkisel tedavisi. Prostatit hakkında yazılmış makale.

Ömer Coşkun Kronik Prostatit bitkisel tedavi yöntemlerini anlatmadan önce Prostatit hakkında kısaca bilgi verelim.

Prostatit veya Prostat İltihabı Nedir ?

Prostatit ikiye ayrılır. Akut prostatit ve kronik prostatit.

Kronik Prostatit : Sinsi seyreden bir durumdur ve daha az şiddetlidir.

Akut Prostatit : Ani gelişir ve şiddetlidir.

Prostat bezinin iltihabına sıklıkla bakteriler neden olur. Bir çok mikrop prostat iltihabının oluşmasında etken rol oynar. İdrar yolunda yapılan bazı tıbbi müdahaleler sonucunda da oluşabilir. Prostat bezinin bir diğer nedeni isekalın bağırsakta oluşan iltihaplar, makat bölgesindeki yaralar. Hatta bademcik iltihabıdır fakat bu çok zayıf bir olasılıktır. Kan dolaşımı sonucunda ortaya çıkan bir durumdur.

Kronik Prostat İltihabı

Daha sık görülen bir durumdur. Sinsi seyreden bir hastalıktır, yavaş yavaş gelişir ve şiddeti akut prostatite göre daha azdır. Sık idrara çıkma isteği vardır. Yine idrarda yanma ve idrarı yaparken zorlanma görülür. Ateş fazla yükselmez.
Cinsel isteksizlik görülür. Boşalma sırasında ağrı hissedilir. Bağırsaklarda gerilme hissi vardır. Bunların dışında yine makat bölgesinde, erkeklik hormonu olan testesteronun salgılandığı yer testislerde ağrı duyulur.

Akut Prostat İltihabı

Kronik prostat iltihabına göre çok daha az görülür. Şikayetler aniden ortaya çıkar ve belirtiler şiddetli bir şekilde seyreder. Hasta çok ağrı çeker ve gergin bir haldedir. İdrarını yaparken yanma hisseder ve idrarının tamamını yapmada güçlük çeker (yetersiz idrar kesesi boşaltımı). Vücutta mikrop fazladır. Ateş yükselmiştir ve titreme de görülür.

Prostatit İçin Ömer Çoşkun’un Tavsiyeleri

Dr.Ömer Coşkun öncelikle Yakıotlu Macun, Ardıç Yağı, Havlıcanlı Macun, Mersin yaprağını öneriyor.

Bunun yanı sıra yine Uzmanlar tarafından formalize etmiş olan ‘Prostat Destek Seti ‘ de tedavide kullanılmaktadır.

Aynı zamanda ek olarak hastalara tedaviye destek amaçlı her gün 50 gr. Kabak çekirdeği yemesi önerilir.

Ömer Coşkun Kronik Prostatit bitkisel tedavi yöntemleri hakkında makaleyi okudunuz. Ömer Coşkun Kronik Prostatit bitkisel tedavi yöntemleri hakkında yazılmış makale bilgi amaçlı yazılmıştır. Sitemizin Ömer Coşkun ile ticari bir bağı yoktur.

Uzman Desteği Alın